Je komt in contact met bestaande klanten op vlak van herstellingen of uitbreidingen. Op termijn voer je ook prospecties uit bij nieuwe klanten.
Je gaat bij de klanten gaan opmeten om een goeie offerte te kunnen opmaken. Na de verkoop volg je het project goed op en stuur je de monteurs aan.
Je biedt service aan klanten. Er is een 24/7 permanentie dienst, zelf ben je 1 weekend/maand van permanentie. Je stuurt bij problemen de juiste techniekers aan.
Wat maakt jou de geknipte kandidaat?
Je hebt een commerciële drive en hebt geen schrik om met klanten te bellen of bij hen te gaan.
Je neemt de projecten in handen van verkoop tot oplevering.
Je behaalde een master elektromechanica en kan al enkele jaren ervaring voorleggen. Een extra troef is ervaring met transsport systemen.
Wat biedt jouw nieuwe werkgever?
Intensief opleidingstraject met de zaakvoerder, er heerst een heel horizontale structuur en open communicatie.
Jouw loonpakket:
Bruto verloning op maat van jouw ervaring
wagen +laadkaart
Netto onkostenvergoeding
Maaltijdcheques van € 8/gewerkte dag
CAO 90 bonus
Doorgroeimogelijkheden en inspraak
Je wordt de rechterhand van de zaakvoerder
Je komt terecht in een groeiende KMO die actief is in interne transsport systemen en transsport banden. In hun eigen atelier worden deze op maat gemaakt en door de eigen techniekers geplaatst. Ze zijn actief in West- en Oost-Vlaanderen bij zowel kleinere bedrijven tot grote multinationals.