Je controleert de afwerking van elektronische onderdelen of eindproducten bestemd voor radar- en communicatiesystemen.
Op basis van een plan of tekening ga je na of alle productiestappen en montagestappen goed werden uitgevoerd. Dit is een gevarieerd takenpakket, daar elke component anders is en je dus steeds op andere uitvoeringen moet letten.
Bij vaststelling van fouten, voer je zelf kleine herstellingen uit.
Je staat in nauw contact met je collega's van productie en de procesingenieurs. Samen bekijk je hoe veelvoorkomende fouten kunnen aangepakt worden.
Wat maakt jou de geknipte kandidaat?
Je kan zelfstandig werken en je hebt zin voor verantwoordelijkheid.
Je kan lange tijd geconcentreerd werken.
Je haalt voldoening uit fijn kwalitatief werk. Kwaliteit is hier zeker belangrijker dan kwantiteit.
Je kan op een opbouwde manier communiceren met je collega's bij de diverse afdelingen.
Je hebt voldoende technisch inzicht om praktische problemen te erkennen, melden en op te volgen.
Wat biedt jouw nieuwe werkgever?
Een aantrekkelijk loon gebaseerd op jouw kennis en ervaring.
Veel verlof! Bovenop je wettelijk verlof krijg je 16 adv dagen.
Enkel collectieve sluiting tussen kerst en nieuw, alle andere dagen kan je vrij opnemen.
Extra legale voordelen zoals maaltijdcheques en een groepsverzekering.
Aandacht voor interne opleidingen zodat je expert wordt in jouw vak.
Gezien de grootte van de firma en de verschillende specialisaties, kan je na verloop van tijd ingezet worden op meer complexere projecten.
Je komt terecht in een innovatieve wereld waar elke dag een nieuwe uitdaging is.
Wij bieden hightech elektronische oplossingen voor de luchtvaart- en scheepsvaartindustrie, alsook voor defensie en de medische sector. Wij zetten sterk in op groei en innovatie. Momenteel wordt er zelfs een gloednieuw gebouw gezet om al onze toekomstplannen te kunnen uitvoeren. Op heden hebben we 200 medewerkers verdeeld over verschillende afdelingen. Doorheen je carrière zijn er tal van doorgroeimogelijkheden.